Víkendové pobyty


Od jara do podzimu nabízíme volnou lůžkovou kapacitu k využití. Areál LT Sever je umístěn  v kouzelném , plně zalesněném údolí. Budete ubytováni v jedno až pětilůžkových pokojích.   Vždy pro dva pokoje je standardní WC a umývárna se sprchou. Součástí vybavení jsou polštáře , povlečení. (ceník ubytování a stravování zde )

Pobyty u nás jsou vhodné pro každého. Pro rodiny s dětmi – dostatek volného prostoru včetně hřiště. K zapůjčení je vybavení pro všechny druhy sportů a her. Pří vícedenních pobytech poskytujeme i venkovní pavilony a křesílka, stoly, lavice. Pro milovníky cykloturistiky – přístupová komunikace je zároveň značená cyklostezka. Pro starší a pokročilé nabízíme klid a možnost vycházek do nezničené přírody. V sezoně také možnost krásného houbaření. Pro milovníky rybaření je dispozici rybník v Mukařově – Borovici.


 

To co si přivezete , najdete v lese, nebo ulovíte v rybníku, si můžete připravit a uvařit v plně vybavené kuchyni. Plynový vařič, lednička s mrazničkou, mikrovlnka, kávovar a veškeré běžné kuchyňské vybavení jen pro vás. Pouhé 4 km.vás dělí od koupaliště v Bukovině a Pokud vás lákají výlety ať už autem nebo na kole,tak v kategorii do 50 km. najdete – Liberec,Mladou Boleslav, Mnichovo Hradiště, Bezděz,Máchovo jezero a mnoho dalších cílů. Na místě Vám poradíme a zapůjčíme i mapy. Výlety a koupaliště přes den a večery jsou zde krásné u ohně – dřeva je plný les.
 

     Pokud Vás naše nabídka zaujala, tak neváhejte ..... až bude hezky, tak muže být právě váš termín již zadán .


Kontakt

Pionýrská skupina SEVER

Václavkova 1040
293 01 Mladá Boleslav


+ 420 723 287 986
IČO : 62451472